ALLROUND INTERNATIONAL k.s.

Ponorné čerpadlá Lowara séria-1300

Sériou-1300 značky LOWARA sme doplnili náš sortiment o ponorné čerpadlá odpadových vôd pre náročné podmienky. Čerpadlá sú ideálne na čerpanie silne znečistených odpadových a priemyselných vôd. Séria-1300 ponúka dve varianty obežných kolies; vortex a samočistiace oběžné koleso Non-Clog® odolné proti zablokovaniu. 

 technické informácie Lowara séria-1300

ALLROUND hliníkové pažiace boxy

ALLROUND v spolupráci s austrálskou spoločnosťou Lite Guard prináša na európsky trh pažiace boxy z hliníka ako prvý európsky výrobca tohto druhu paženia.

Zoznámte sa s ALU paženiami. Je čas na ultraľahký pažiaci systém, ktorý je vhodný aj pre radu minibágrov. ALLROUND našiel u austrálskeho výrobcu LITE Guard ideálneho patrnera, aby urobil z nemožného reálne: ultraľahké veľkoplošné ALU hliníkové pažiace systémy pre európsky trh.

viacej o výhodách hliníkového paženia

Leica iCON série gps 70 - najvyššie výkony pre Vašu stavbu

Leica Geosystems predstavuje najefektívnejší GNSS-Rover pre použitie na stavbe: Leica iCON gps 70 Serie. Leica iCON gps 70 T kombinuje najaktuálnejšiu GNSS technológiu s inerciálnou meracou jednotkou (IMU), má zabudovanú permanentnú kompenzáciu náklonu a je tiež odolný voči magnetickým rušeniam. 

 technické informácie Leica iCON gps 70

Leica DISTO X-séria - nová generácia diaľkomerov

Leica Disto™ X3 a X4 sú laserové diaľkomery z novej rady odolných a spoľahlivých diaľkomerov pre vonkajšie meranie ako aj pre zameriavanie v interiéry. Lasery majÚ zabudovaný Bluetooth a sklonomer s neobmedzeným rozsahom 360 ° a sú odolné proti tečúcej vode a prachu (IP65). Navyše existuje možnosť diaľkomery rozšíriť o adaptér DST360, s ktorým sa zmenia na prístroje na meranie 3D dát.

technické informácie Leica Disto X3   Leica DistoX4

Leica Rugby CLA / CLH

Maximálna flexibilita a rýchle prispôsobenie projektovým požiadavkám sú nepostrádateľné pre Váš úspech. O Leica Rugby CLA a CLH môžete doplniť aj váš laser, aby ste ho nastavili na konkrétne použitie, ktoré potrebujete. Platíte tak len za funkcie, ktoré naozaj využívate, a nie za extra doplnky, ktoré neptorebujete.

technické informácie Leica Rugby CLA/CLH

MERAJ so SMARTFÓNOM alebo TABLETOM

Aj Váš smartfón alebo tablet sa dá zmysluplne použiť ako pomocník na stavbe. S nadstavným modulom Spike by Ike môžete premeniť Váš smartfón alebo tablet na merací prístroj. Merajte plochy a vzdialenosti pomocou fotografie a odošlite namerané dáta ihneď priamo Vášmu zákazníkovi alebo obchodnému partnerovi.

Zoznam kompatibilných zariadení nájdete na domovskej stránke Ike.

Nájdite všetko s Leica ULTRA detektorom

Leica ULTRA je najpokrokovejší systém na precízne sledovanie potrubí alebo vedenia inžinierskych sietí. Vďaka kombinácii inteligentného spracovanie signálu a jedinečného flexibilného prevádzkového režimu ušetríte pri práci čas a zároveň obdržíte maximálne spoľahlivé výsledky. ULTRA dokáže ohrem polohy a hĺbky priamo na displeji zobraziť aj smer, ktorým je detekovaná sieť vedená.

technické informácie Leica ULTRA

GNSS anténa budúcej generácie: SP60

S novým GNSS prijímačom SP60 od Spectra Precision bude zameriavanie prodtredníctvom satelitov hračkou. Presvedčte sa sami o rýchlom a spoľahlivom meraní s presnosťou na centimetre, ktoré využíva všetky možnosti GNSS satelitov L1/L2 GPS + GLONASS, GALILEO, BEIDOU.

technické informácie SP60

ALLROUNDTALENT Leica Disto S910

Leica Disto S910 je revolučný diaľkomer s dosahom 300 m, ktorý je vybavený technológiou P2P, vďaka čomu dokážete merať polohu akéhokoľvek bodu v 3D. DISTO S910 umožňuje z jedného miesta merať vzdialenosti medzi akýmikoľvek dvoma bodmi, počítať plochy striech, vytvárať presné pôdorysy či inú stavebnú dokumentáciu a namerané dáta ukladať vo formáte DXF.

technické informácie Leica Disto S910

HIGH-END SpectraPrecision SP80

Spektra Presicion SP80 je nová generácia GNSS prijímačov, ktorá vďaka Z-Blade technolócii zúžitkuje všetkých 6 GNSS systémov: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS a SBAS. Jedinečná GNSS centrická spôsobilosť optimálne kombinuje GNSS signály bez závislosti na jednom špecifickom GNSS systéme.

technické informácie SP80

Leica Rugby 870/880 série Rugby 800

S novými Leica Rugby 870 a Leica Rugby 880 sa séria 800 posilnila o prístroje s dôraznou spoľahlivosťou a presnosťou pre všetky sklony. Leica Rugby 870 je horizontálny rotačný laser, Leica Rugby 880 horizontálny a vertikálny rotačný laser. Patria medzi rotačné lasery najvyššej triedy s presnosťou nivelácie ±1.5 mm na 30 m, majú pracovný dosah 1 300 m a umožňujú digitálne nastavovať sklony v dvoch osiach, sú odolné podľa IP 68 a na jedno nabitie vydržia tieto profesionálne rotačné lasery pracovať 50 hodín.

technické informácie Leica Rugby 870 a 880

Leica Rugby série 600

Rotačné lasery Leica Rugby série 600 sú navrhnuté tak, aby zvládli akúkoľvek prácu pri akomkoľvek použití na stavbe. S nimi je nivelovanie, urovnávanie a vytyčovanie rýchlejšie než kedykoľvek predtým - pracujte efektívnejšie, eliminujte chyby a časové prestoje. Prístroje sú vybavené mechanizmom na automatické urovnanie do vodorovnej roviny. Už sa nemusíte báť chýb vyplývajúcich z nesprávne urovnaného prístroja.

technické informácie Leica Rugby série 600